360 000 €
2000 €/m²
Property 48644 photo 1
Property 48644 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka180 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 378 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
340 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44727
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50802
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod obiektowy 38697
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod obiektowy 64279
  • Metry kw. 202 m²
  • Odległość do plaży 186 m

Subskrypcja newslettera