1 000 000 €
2500 €/m²
Property 48645 photo 1
Property 48645 photo 2
Property 48645 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 15 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 12486
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 32273
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 38960
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 12485
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod obiektowy 18950
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 49157
  • Metry kw. 29981 m²
  • Odległość do plaży 1240 m

Subskrypcja newslettera