460 000 €
1602 €/m²
Property 48674 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka287 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod obiektowy 49102
  • Metry kw. 139 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 32656
  • Metry kw. 2305 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
380 000 € 577 €/m²
  • Kod obiektowy 64576
  • Metry kw. 658 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 11178
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod obiektowy 6655
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 57038
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera