600 000 € 454 000 €
54 €/m²
Property 48715 photo 1
Property 48715 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 292 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 72 km

Opis

Na sprzedaż Działka8300 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
620 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 42251
  • Metry kw. 16903 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
853 000 € 725 €/m²
  • Kod obiektowy 63066
  • Metry kw. 1175 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera