49 000 €
122 €/m²
Property 48833 photo 1
Property 48833 photo 2
Property 48833 photo 3
Property 48833 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63545
  • Metry kw. 11138 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65486
  • Metry kw. 5664 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
55 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 63352
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
68 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 52386
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62188
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56754
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32259
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
48 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 34186
  • Metry kw. 399 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
60 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 42779
  • Metry kw. 439 m²
  • Odległość do plaży 5700 m

Subskrypcja newslettera