2 500 000 €
6 €/m²
Property 48899 photo 1
Property 48899 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka391200 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64251
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 43580
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 18 m
Sprzedaż
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 31004
  • Metry kw. 28800 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod obiektowy 41749
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 370 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 48899
  • Metry kw. 391200 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42922
  • Metry kw. 2129 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 62848
  • Metry kw. 4112 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33304
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera