Sprzedaż - Działka 4027 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
80 000 €
19 €/m²
Property 49049 photo 1
Property 49049 photo 2
Property 49049 photo 3
Property 49049 photo 4
Property 49049 photo 5
Property 49049 photo 6
Property 49049 photo 7
Property 49049 photo 8
Property 49049 photo 9
Property 49049 photo 10
Property 49049 photo 11
Property 49049 photo 12
Property 49049 photo 13
Property 49049 photo 14
Property 49049 photo 15
Property 49049 photo 16
Property 49049 photo 17
Property 49049 photo 18
Property 49049 photo 19
Property 49049 photo 20
Property 49049 photo 21
Property 49049 photo 22
Property 49049 photo 23
Property 49049 photo 24
Property 49049 photo 25

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 40 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka4027 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 39046
  • Metry kw. 4130 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 42006
  • Metry kw. 616 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
90 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 47076
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 56031
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25058
  • Metry kw. 939 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 42682
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 50294
  • Metry kw. 1222 m²
  • Odległość do plaży 8200 m
Sprzedaż
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 31503
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m

Subskrypcja newslettera