100 000 €
42 €/m²
Property 49098 photo 1
Property 49098 photo 2
Property 49098 photo 3
Property 49098 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka2375 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
129 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 30986
  • Metry kw. 7250 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54330
  • Metry kw. 28752 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 41759
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
100 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 51868
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 14100 m
Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
91 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39531
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
107 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 45854
  • Metry kw. 5071 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera