150 000 €
125 €/m²
Property 49099 photo 1
Property 49099 photo 2
Property 49099 photo 3
Property 49099 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka1200 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 63958
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 51030
  • Metry kw. 3792 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
145 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 56611
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
220 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60862
  • Metry kw. 5844 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
143 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 65150
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
215 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 62926
  • Metry kw. 8832 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
215 000 € 206 €/m²
  • Kod obiektowy 57076
  • Metry kw. 1040 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52232
  • Metry kw. 3592 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera