300 000 €
125 €/m²
Property 49100 photo 1
Property 49100 photo 2
Property 49100 photo 3
Property 49100 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka2400 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
269 000 € 371 €/m²
  • Kod obiektowy 39778
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
288 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 52613
  • Metry kw. 4300 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 38847
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 36263
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
267 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 42038
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
449 000 € 271 €/m²
  • Kod obiektowy 65403
  • Metry kw. 1654 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera