860 000 €
5477 €/m²
Property 49120 photo 1
Property 49120 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2,6
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka157 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 408 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod obiektowy 62716
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 13800 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 18057
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
880 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 14448
  • Metry kw. 1085 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod obiektowy 49120
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 5936
  • Metry kw. 329 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod obiektowy 33226
  • Metry kw. 1094 m²
  • Odległość do plaży 17000 m

Subskrypcja newslettera