1 000 000 €
33 €/m²
Property 49157 photo 1
Property 49157 photo 2
Property 49157 photo 3
Property 49157 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1240 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka29981 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 52388
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 40503
  • Metry kw. 180000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47791
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m

Subskrypcja newslettera