400 000 € 320 000 €
80 €/m²
Property 49171 photo 1
Property 49171 photo 2
Property 49171 photo 3
Property 49171 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
566 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 32415
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 26888
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 49171
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
400 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 16786
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
450 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 38845
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5300 m

Subskrypcja newslettera