Sprzedaż - Działka 15000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 4941 photo 1
Property 4941 photo 2
Property 4941 photo 3
Property 4941 photo 4
Property 4941 photo 5
Property 4941 photo 6
Property 4941 photo 7
Property 4941 photo 8
Property 4941 photo 9
Property 4941 photo 10
Property 4941 photo 11
Property 4941 photo 12
Property 4941 photo 13
Property 4941 photo 14
Property 4941 photo 15
Property 4941 photo 16
Property 4941 photo 17
Property 4941 photo 18
Property 4941 photo 19
Property 4941 photo 20
Property 4941 photo 21
Property 4941 photo 22
Property 4941 photo 23
Property 4941 photo 24

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka15000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę.

W pobliżu znajdują się linie wodociągowe i elektryczne.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 62957
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
260 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57083
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
120 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65426
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
55 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 60316
  • Metry kw. 1374 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
105 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61456
  • Metry kw. 2110 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
110 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 63961
  • Metry kw. 3400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera