Sprzedaż - Działka 4800 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Neoi Epivates
150 000 €
31 €/m²
Property 49429 photo 1
Property 49429 photo 2
Property 49429 photo 3
Property 49429 photo 4
Property 49429 photo 5
Property 49429 photo 6
Property 49429 photo 7
Property 49429 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż Działka4800 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 54658
  • Metry kw. 10250 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
128 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 56259
  • Metry kw. 626 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
130 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 33414
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
150 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 23748
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
200 000 € 952 €/m²
  • Kod obiektowy 59191
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
130 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 35075
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
200 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 40171
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera