160 000 €
32 €/m²
Property 49478 photo 1
Property 49478 photo 2
Property 49478 photo 3
Property 49478 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 190 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 23750
  • Metry kw. 596 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
200 000 € 285 €/m²
  • Kod obiektowy 52937
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
160 000 € 579 €/m²
  • Kod obiektowy 53066
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 44181
  • Metry kw. 267 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42892
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
140 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 35693
  • Metry kw. 208 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 49885
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera