Sprzedaż - Działka 1360 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
60 000 €
44 €/m²
Property 49509 photo 1
Property 49509 photo 2
Property 49509 photo 3
Property 49509 photo 4
Property 49509 photo 5
Property 49509 photo 6
Property 49509 photo 7
Property 49509 photo 8
Property 49509 photo 9
Property 49509 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka1360 metrów kwadratowych na Korfu. The land is not buildable. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47171
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 15878
  • Metry kw. 1261 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
75 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 51201
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
72 500 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50065
  • Metry kw. 1280 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 19792
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
65 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 42640
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 60321
  • Metry kw. 4028 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 50380
  • Metry kw. 2044 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
80 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61051
  • Metry kw. 1376 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
52 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 42970
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera