Sprzedaż - Działka 44872 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
370 000 €
8 €/m²
Property 49614 photo 1
Property 49614 photo 2
Property 49614 photo 3
Property 49614 photo 4
Property 49614 photo 5
Property 49614 photo 6
Property 49614 photo 7
Property 49614 photo 8
Property 49614 photo 9
Property 49614 photo 10
Property 49614 photo 11
Property 49614 photo 12
Property 49614 photo 13
Property 49614 photo 14
Property 49614 photo 15
Property 49614 photo 16
Property 49614 photo 17
Property 49614 photo 18
Property 49614 photo 19
Property 49614 photo 20
Property 49614 photo 21

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 24 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka44872 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 65531
  • Metry kw. 5565 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45420
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
470 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47378
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
500 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37793
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
350 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 33698
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
320 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 30027
  • Metry kw. 6135 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
420 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 37857
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
540 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 24098
  • Metry kw. 4450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 41642
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3800 m

Subskrypcja newslettera