130 000 €
325 €/m²
Property 49616 photo 1
Property 49616 photo 2
Property 49616 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka400 metrów kwadratowych w Salonikach. The land is not buildable. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
120 000 € 600 €/m²
  • Kod obiektowy 61517
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
165 000 € 733 €/m²
  • Kod obiektowy 41568
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
130 000 € 456 €/m²
  • Kod obiektowy 40245
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 38611
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera