Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 20 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Stavroupoli
40 000 €
2000 €/m²
Property 49723 photo 1
Property 49723 photo 2
Property 49723 photo 3
Property 49723 photo 4

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 39957
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
50 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 62722
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod obiektowy 61480
  • Metry kw. 35 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 49723
  • Metry kw. 20 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 62046
  • Metry kw. 28 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
55 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 51154
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 727 €/m²
  • Kod obiektowy 42339
  • Metry kw. 55 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
38 000 € 1520 €/m²
  • Kod obiektowy 57906
  • Metry kw. 25 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera