1 180 000 € 1 067 000 €
78 €/m²
Property 49742 photo 1
Property 49742 photo 2
Property 49742 photo 3
Property 49742 photo 4
Property 49742 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka13569 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 12485
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 52388
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 32273
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 12486
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 30474
  • Metry kw. 29063 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 52254
  • Metry kw. 27671 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 50051
  • Metry kw. 12400 m²
  • Odległość do plaży 7300 m

Subskrypcja newslettera