64 000 €
64 €/m²
Property 49815 photo 1
Property 49815 photo 2
Property 49815 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3900 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 39139
  • Metry kw. 2108 m²
  • Odległość do plaży 29000 m
Sprzedaż
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod obiektowy 37123
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
86 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 46057
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
54 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 39458
  • Metry kw. 890 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37931
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63360
  • Metry kw. 993 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
75 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 61179
  • Metry kw. 905 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56829
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39456
  • Metry kw. 608 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera