310 000 €
2818 €/m²
Property 49860 photo 1
Property 49860 photo 2
Property 49860 photo 3
Property 49860 photo 4
Property 49860 photo 5
Property 49860 photo 6
Property 49860 photo 7
Property 49860 photo 8
Property 49860 photo 9
Property 49860 photo 10
Property 49860 photo 11
Property 49860 photo 12
Property 49860 photo 13
Property 49860 photo 14
Property 49860 photo 15
Property 49860 photo 16
Property 49860 photo 17
Property 49860 photo 18
Property 49860 photo 19
Property 49860 photo 20

Details

  • Rok budowy: 1994
  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kominek, ogród, trawę, winda, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65493
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 66014
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 65348
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod obiektowy 65118
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod obiektowy 65813
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod obiektowy 65224
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod obiektowy 65352
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod obiektowy 65223
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera