165 000 €
550 €/m²
Property 49861 photo 1
Property 49861 photo 2
Property 49861 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka300 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34517
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 10387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 14798
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
180 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 38990
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 19254
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
160 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 30721
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 160000 m
Sprzedaż
150 000 €
  • Kod obiektowy 13666
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 32436
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
195 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13003
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera