150 000 €
681 €/m²
Property 49885 photo 1
Property 49885 photo 2
Property 49885 photo 3
Property 49885 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,4
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka220 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 308 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 456 €/m²
  • Kod obiektowy 40245
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 32732
  • Metry kw. 1434 m²
  • Odległość do plaży 11700 m
Sprzedaż
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Kod obiektowy 7847
  • Metry kw. 143 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 39256
  • Metry kw. 5870 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
220 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 44181
  • Metry kw. 267 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 38611
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera