2 150 000 €
409 €/m²
Property 49950 photo 1
Property 49950 photo 2
Property 49950 photo 3
Property 49950 photo 4
Property 49950 photo 5
Property 49950 photo 6
Property 49950 photo 7
Property 49950 photo 8
Property 49950 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka5256 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę do 265 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 48899
  • Metry kw. 391200 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 33978
  • Metry kw. 37064 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50803
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 50279
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39997
  • Metry kw. 41865 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod obiektowy 12484
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38260
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera