1 900 000 € 1 600 000 €
1600 €/m²
Property 49962 photo 1
Property 49962 photo 2
Property 49962 photo 3
Property 49962 photo 4
Property 49962 photo 5
Property 49962 photo 6
Property 49962 photo 7
Property 49962 photo 8
Property 49962 photo 9
Property 49962 photo 10
Property 49962 photo 11
Property 49962 photo 12
Property 49962 photo 13
Property 49962 photo 14
Property 49962 photo 15
Property 49962 photo 16
Property 49962 photo 17
Property 49962 photo 18
Property 49962 photo 19
Property 49962 photo 20
Property 49962 photo 21
Property 49962 photo 22
Property 49962 photo 23
Property 49962 photo 24
Property 49962 photo 25
Property 49962 photo 26
Property 49962 photo 27
Property 49962 photo 28
Property 49962 photo 29
Property 49962 photo 30
Property 49962 photo 31
Property 49962 photo 32
Property 49962 photo 33
Property 49962 photo 34
Property 49962 photo 35
Property 49962 photo 36
Property 49962 photo 37
Property 49962 photo 38
Property 49962 photo 39
Property 49962 photo 40
Property 49962 photo 41
Property 49962 photo 42
Property 49962 photo 43
Property 49962 photo 44

Details

  • Profitability: 6,50%
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2022
  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Winda
  • Access

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 1000 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Kod obiektowy 7564
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
2 200 000 € 423 €/m²
  • Kod obiektowy 33608
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 52948
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 9073
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1963 €/m²
  • Kod obiektowy 59895
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
2 500 000 € 505 €/m²
  • Kod obiektowy 38134
  • Metry kw. 4944 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 550 000 € 12015 €/m²
  • Kod obiektowy 49963
  • Metry kw. 129 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera