260 000 € 180 000 €
357 €/m²
Property 5000 photo 1
Property 5000 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka504 metrów kwadratowych w Atenach. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 842 €/m²
  • Kod obiektowy 25227
  • Metry kw. 273 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 21242
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod obiektowy 5000
  • Metry kw. 504 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
300 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 62005
  • Metry kw. 547 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 20318
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera