1 100 000 €
88 €/m²
Property 50051 photo 1
Property 50051 photo 2
Property 50051 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 7300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5,3 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka12400 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 258 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47791
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 50051
  • Metry kw. 12400 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
900 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 47192
  • Metry kw. 28045 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 52254
  • Metry kw. 27671 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Rekomendowane Sprzedaż
980 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 35962
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 28806
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera