Sprzedaż - Działka 8000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
320 000 €
40 €/m²
Property 50085 photo 1
Property 50085 photo 2
Property 50085 photo 3
Property 50085 photo 4
Property 50085 photo 5
Property 50085 photo 6
Property 50085 photo 7
Property 50085 photo 8
Property 50085 photo 9
Property 50085 photo 10
Property 50085 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 33698
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
400 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 49499
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
430 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 44034
  • Metry kw. 2522 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8799
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 41642
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
425 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 32444
  • Metry kw. 6409 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40481
  • Metry kw. 19950 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 22562
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 31969
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
300 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 25131
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera