235 000 €
940 €/m²
Property 50113 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka250 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 100 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 50298
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
246 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 52108
  • Metry kw. 2615 m²
  • Odległość do plaży 583 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
189 000 € 414 €/m²
  • Kod obiektowy 65882
  • Metry kw. 456 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
300 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47178
  • Metry kw. 7857 m²
  • Odległość do plaży 990 m

Subskrypcja newslettera