123 000 € 80 000 €
19 €/m²
Property 50127 photo 1
Property 50127 photo 2
Property 50127 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 11600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka4050 metrów kwadratowych na Krecie. Pozwolenie na budowę do 190 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
160 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 62877
  • Metry kw. 2454 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
140 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 56098
  • Metry kw. 5335 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64066
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 63359
  • Metry kw. 2049 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
150 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49099
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 41955
  • Metry kw. 4519 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57292
  • Metry kw. 4110 m²
  • Odległość do plaży 670 m

Subskrypcja newslettera