900 000 €
104 €/m²
Property 50142 photo 1
Property 50142 photo 2
Property 50142 photo 3
Property 50142 photo 4
Property 50142 photo 5
Property 50142 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,35
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka8628 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 3019 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59594
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 146 €/m²
  • Kod obiektowy 7097
  • Metry kw. 6822 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 43723
  • Metry kw. 4950 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 200 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 21930
  • Metry kw. 105000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
900 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 22207
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40703
  • Metry kw. 32871 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 493 €/m²
  • Kod obiektowy 57341
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
900 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 50142
  • Metry kw. 8628 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
800 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 12555
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 35665
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 360 m

Subskrypcja newslettera