Sprzedaż - Działka 2500 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Gazi
500 000 €
200 €/m²
Property 50157 photo 1
Property 50157 photo 2
Property 50157 photo 3
Property 50157 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka2500 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 5955
  • Metry kw. 10885 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
477 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 32758
  • Metry kw. 955 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
512 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 13486
  • Metry kw. 13042 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 12488
  • Metry kw. 1675 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera