170 000 €
45 €/m²
Property 50162 photo 1
Property 50162 photo 2
Property 50162 photo 3
Property 50162 photo 4
Property 50162 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka3750 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
175 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56752
  • Metry kw. 5350 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
220 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60862
  • Metry kw. 5844 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
150 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 63359
  • Metry kw. 2049 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
180 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47000
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera