320 000 €
477 €/m²
Property 50183 photo 1
Property 50183 photo 2
Property 50183 photo 3
Property 50183 photo 4
Property 50183 photo 5
Property 50183 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka670 metrów kwadratowych na Krecie. The land is not buildable. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 55851
  • Metry kw. 5834 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
300 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49100
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
340 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44727
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
270 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50667
  • Metry kw. 4805 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera