86 000 €
192 €/m²
Property 50218 photo 1
Property 50218 photo 2
Property 50218 photo 3
Property 50218 photo 4
Property 50218 photo 5
Property 50218 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka447 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 49098
  • Metry kw. 2375 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
75 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 50711
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
96 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52490
  • Metry kw. 7063 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
128 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 42231
  • Metry kw. 1034 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 36122
  • Metry kw. 2445 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
86 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 46057
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
86 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 50218
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera