120 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 50255 photo 1
Property 50255 photo 2
Property 50255 photo 3
Property 50255 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 22000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
120 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56751
  • Metry kw. 3732 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
115 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62016
  • Metry kw. 5343 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 51868
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 14100 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
130 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 50395
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 6300 m
Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
170 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 56710
  • Metry kw. 6669 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera