Sprzedaż - Działka 14500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Potidaia
400 000 €
27 €/m²
Property 50262 photo 1
Property 50262 photo 2
Property 50262 photo 3
Property 50262 photo 4
Property 50262 photo 5
Property 50262 photo 6
Property 50262 photo 7
Property 50262 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka14500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 555 €/m²
  • Kod obiektowy 9132
  • Metry kw. 630 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
480 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33562
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
350 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 5532
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
350 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 4474
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 45553
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
330 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 58927
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
400 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 22655
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
420 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 44597
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
500 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6955
  • Metry kw. 18237 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera