2 346 000 €
53 €/m²
Property 50279 photo 1
Property 50279 photo 2
Property 50279 photo 3
Property 50279 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka44000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 62848
  • Metry kw. 4112 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39997
  • Metry kw. 41865 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 64250
  • Metry kw. 96000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 22430
  • Metry kw. 45000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42922
  • Metry kw. 2129 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44015
  • Metry kw. 15503 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 50279
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 30 m

Subskrypcja newslettera