214 000 €
48 €/m²
Property 50338 photo 1
Property 50338 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka4423 metrów kwadratowych na Krecie. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
230 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 65231
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
250 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 42246
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52085
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 50671
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera