50 000 €
14 €/m²
Property 50364 photo 1
Property 50364 photo 2
Property 50364 photo 3
Property 50364 photo 4
Property 50364 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 25000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka3500 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
58 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 52387
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 39447
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
49 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 48833
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 34571
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
43 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 42232
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 32790
  • Metry kw. 301 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera