40 000 €
80 €/m²
Property 50374 photo 1
Property 50374 photo 2
Property 50374 photo 3
Property 50374 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 22000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 100 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
38 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47046
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
50 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39460
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 32791
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 520 m
Sprzedaż
40 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 65265
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
48 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 34136
  • Metry kw. 416 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
37 400 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 64678
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
44 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65912
  • Metry kw. 1255 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
55 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 63352
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
48 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 34180
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m

Subskrypcja newslettera