120 000 €
13 €/m²
Property 50410 photo 1
Property 50410 photo 2
Property 50410 photo 3
Property 50410 photo 4
Property 50410 photo 5
Property 50410 photo 6
Property 50410 photo 7
Property 50410 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 75 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka9000 metrów kwadratowych na Krecie. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 900 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51455
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 51904
  • Metry kw. 4017 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42793
  • Metry kw. 19700 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
120 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 50410
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
159 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 51499
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
138 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55956
  • Metry kw. 3092 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39454
  • Metry kw. 1134 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
128 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 42231
  • Metry kw. 1034 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
107 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 50089
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera