350 000 € 288 000 €
35 €/m²
Property 50494 photo 1
Property 50494 photo 2
Property 50494 photo 3
Property 50494 photo 4
Property 50494 photo 5
Property 50494 photo 6
Property 50494 photo 7
Property 50494 photo 8
Property 50494 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż Działka8200 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
400 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 51471
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 836 m
Sprzedaż
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 52126
  • Metry kw. 6161 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
290 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 65314
  • Metry kw. 1395 m²
  • Odległość do plaży 72 m
Sprzedaż
330 000 € 202 €/m²
  • Kod obiektowy 54425
  • Metry kw. 1630 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m

Subskrypcja newslettera