Na zapytanie
Property 50579 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Działka90000 metrów kwadratowych na Krecie. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
600 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 65816
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65420
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod obiektowy 64551
  • Metry kw. 826 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera