1 200 000 €
36 €/m²
Property 50581 photo 1
Property 50581 photo 2
Property 50581 photo 3
Property 50581 photo 4
Property 50581 photo 5
Property 50581 photo 6
Property 50581 photo 7
Property 50581 photo 8
Property 50581 photo 9
Property 50581 photo 10

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,002
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka32687 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 32760
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34287
  • Metry kw. 89000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 48645
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 24668
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera