75 000 €
250 €/m²
Property 50711 photo 1
Property 50711 photo 2
Property 50711 photo 3
Property 50711 photo 4
Property 50711 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka300 metrów kwadratowych na Krecie. The land is not buildable. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
86 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 50218
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
65 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 38342
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
65 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 43110
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
75 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 42072
  • Metry kw. 593 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42794
  • Metry kw. 8756 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54330
  • Metry kw. 28752 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56828
  • Metry kw. 3999 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
78 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 65261
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera