110 000 €
1038 €/m²
Property 50746 photo 1
Property 50746 photo 2
Property 50746 photo 3
Property 50746 photo 4
Property 50746 photo 5
Property 50746 photo 6
Property 50746 photo 7
Property 50746 photo 8
Property 50746 photo 9
Property 50746 photo 10
Property 50746 photo 11
Property 50746 photo 12
Property 50746 photo 13
Property 50746 photo 14
Property 50746 photo 15
Property 50746 photo 16
Property 50746 photo 17
Property 50746 photo 18
Property 50746 photo 19
Property 50746 photo 20
Property 50746 photo 21
Property 50746 photo 22

Details

  • Rok budowy: 1940
  • Liczba pokoi: 6
  • Warunek: Stary budynek
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Parking
  • Wymaga naprawy

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 64964
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 900 €/m²
  • Kod obiektowy 46094
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod obiektowy 51414
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
130 000 € 928 €/m²
  • Kod obiektowy 61457
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
115 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 64249
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera