215 000 €
1654 €/m²
Property 50793 photo 1
Property 50793 photo 2
Property 50793 photo 3
Property 50793 photo 4
Property 50793 photo 5
Property 50793 photo 6
Property 50793 photo 7
Property 50793 photo 8
Property 50793 photo 9
Property 50793 photo 10
Property 50793 photo 11
Property 50793 photo 12
Property 50793 photo 13
Property 50793 photo 14
Property 50793 photo 15
Property 50793 photo 16
Property 50793 photo 17
Property 50793 photo 18
Property 50793 photo 19
Property 50793 photo 20
Property 50793 photo 21
Property 50793 photo 22
Property 50793 photo 23
Property 50793 photo 24
Property 50793 photo 25
Property 50793 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Sprzedaż
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod obiektowy 9109
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod obiektowy 50793
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 59749
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod obiektowy 58097
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
275 000 € 1774 €/m²
  • Kod obiektowy 44867
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 52464
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 8555
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod obiektowy 51056
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera